×
 • Kronika
 • Kronika

  Rrëmbehet një vajzë në Gjakovë

  FrontOnline
  28 Qershor 2020

  Një i dyshuar ka futur me forcë një grua në veturën e tij, pasditën e djeshme rreth orës 19:00, në rrugën “UÇK” në Gjakovë.

  Policia ka njoftuar se është arrestuar i dyshuari, i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

  Nuk është raportuar për asnjë të lënduar.

  Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home
  Nga Rubrika
  Kronika18 Qershor 2024
  Policia rajonale e Prishtinës ka njoftuar se javën e kaluar, në aksione të ndara, janë realizuar 136 urdhëresa të gjykatës. “Nga zyrtarët...
  Kronika18 Qershor 2024
  Një person është arrestuar në Pejë, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë Zoraki me...
  Kronika18 Qershor 2024
  Një burrë në Prishtinë ka raportuar se dikush ka hyrë në banesën e tij dhe ka vjedhur një shumë të parave. Rasti...
  Të tjera
  Bota/Rajoni18 Qershor 2024
  Ministria e Jashtme gjermane po përshpejton me shpejtësi procedurat e vizave për punëtorët e kualifikuar të nevojshëm për ekonominë, tha Ministrja e...
  Bota/Rajoni18 Qershor 2024
  Ministri i Brendshëm Taulant Balla u takua në Bernë, me ministrin e Drejtësisë dhe Policisë të Zvicrës, Beat Jans, me të cilin...
  Lajme18 Qershor 2024
  Sot në 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar skulptura e Leutrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë luftës në Kosovë....
  Bota/Rajoni18 Qershor 2024
  Dje në Kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” me lëndim nga plumbi i humbur nga arma e zjarrit është sjellë një tridhjetë e...
  Lajme18 Qershor 2024
  Raportuesja Speciale Kombeve të Bashkuara për Liri të Mendimit dhe Shprehjes, Irene Khan, ka qenë në Kosovë për një mision faktmbledhës. Kështu...
  Bota/Rajoni18 Qershor 2024
  Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, thotë se Washingtoni është ende duke rishikuar një dërgesë me bomba të mëdha për Izraelin për...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.