[wp-story]

Lajme

Rastet me koronavirus janë nga këto komuna

Rastet me koronavirus janë nga këto komuna
15:16 | 22 Shkurt 2021

Sot janë raportuar edhe 260 raste të reja me Covid-19.IKSHPK ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 190 persona janë shëruar, kurse janë shënuar 3 viktima.

Rastet pozitive vijnë nga këto komuna: Prishtinë 109 raste, Pejë 27 raste, Gjakovë 17 raste, Fushë-Kosovë 13 raste, Mitrovicë 13 raste, Lipjan 12 raste, Prizren 10 raste, Gjilan 7 raste, Ferizaj 6 raste, Istog 6 raste, Rahovec 5 raste, Suharekë 5 raste, Vushtrri 5 raste, Klinë 4 raste, Skenderaj 4 raste, Drenas 3 raste, Obiliq 3 raste, Podujevë 3 raste, Deçan 2 raste, Viti 2 raste dhe me nga një rast komunat Dragash, Kamenicë, Malishevë dhe Ranillug.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera