Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Prizrenasja sulmoi një grua për shkaqe xhelozie, arrestohet

  FrontOnline
  1 muaj më parë

  Një grua është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, pasi dyshohet se për shkaqe xhelozie ka sulmuar dhe ngacmuar një grua tjetër.

  Rasti është hapur në polici si “sulm”.

  “SULM/Prizren, 04.02.2023-21:09. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që e njëjta për motive xhelozie, ka sulmuar dhe ngacmuar me fjalë denigruese viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”.

  Shqipëria mbushet me turistë kosovarë falë Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Kronika21 Mars 2023
  Një person në Lipjan është shoqëruar në polici pasi i janë sekuestruar substance narkotike. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës. ”Policia e...
  Kronika21 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Lipjan, pasi që tek i njëjti kanë gjetur substanca narkotike. “Policia e rajonit të...
  Kronika21 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje në Gjakovë. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Gjilan i ka reaguar kryetarit të kësaj komune, Alban Hysenit, pasi ky i fundit sot...
  Lajme21 Mars 2023
  Drejtori i të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, i është kundërpërgjigjur deklaratës së kryeministrit të vendit,...
  Lajme21 Mars 2023
  Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka zhvilluar sot një bisedë përmbajtësore me Presidentin e Shtetit të Izraelit, Isaac Herzog si...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  ekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg u ka bërë thirrje vendeve anëtare të përshpejtojnë rritjen e shpenzimeve për mbrojtjen, pasi shifrat...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  34 mijë euro janë sekuestruar sot nga Policia Kufitare e portit të Durrësit. Bëhet me dije se gjatë një kontrolli të automjetit,...
  Lajme21 Mars 2023
  Gjeneral Brigade, Joachim Hoppe, drejtor i ekipit këshillues dhe ndërlidhës të NATO-s (NALT) në Ministrinë e Mbrojtjes dhe Forcën e Sigurisë së...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.