Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Prishtina ndër dhjetë qytetet me ajrin më të ndotur

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Prishtina edhe këtë dimër vazhdon ta ketë ajrin e ndotur.

  Madje, kryeqyteti i Kosovës po rënditet në listën e vendeve më ajrin më të ndotur.

  Sipas “Air Visual”, Prishtina është e shtata në botë nga qytetet e mëdha për ajër të ndotur.

  Ndotja e ajrit cilësohet me vlerën 170 US AQI që është i pashëndetshëm.

  Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500
  Nga Rubrika
  Lajme25 Mars 2023
  Kryetari i Shoqatës së pensionistëve, Nijazi Gashi për Front Online ka thënë se ndihen të përbuzur e të fyer nga mënyra e...
  Lajme25 Mars 2023
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti të dielën do të jetë për vizitë zyrtare në Shqipëri. Ai atje do të zhvillojë...
  Lajme25 Mars 2023
  Kategoria e pensionistëve në vendin tonë po vazhdon të mbetet sfidë në vete. Pensionet e tyre janë më të ultat në rajon....
  Të tjera
  Kronika25 Mars 2023
  Një femër në Fushë Kosovë është arrestuar nga Policia. E, njëjta dyshohet se pas një mosmarrëveshje ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të...
  Kronika25 Mars 2023
  Një vajzë në Skenderaj derisa ishte duke fjetur ka ndërruar jetë. Lajmin në Polici e ka raportuar nëna e saj. Në raportin...
  Vip25 Mars 2023
  Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë dy nga personazhet më të dashur të Big Brother VIP Albania. Ata pas festës së...
  Vip25 Mars 2023
  Olta e ka quajtur Kristin naiv. Ajo ka thënë se e tepron me faktin që do të tregojë shpesh herë se sa...
  Lajme25 Mars 2023
  Përfaqësuesit e shoqatave të të zhdukurve në Kosovë, po e konsiderojnë si shumë të pa qartë dakordimin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në...
  Lajme25 Mars 2023
  Partia Demokratike e Kosovës sot do të mbajë konferencë për media. Në njoftimin e kësaj partie, bëhet e ditur se konferenca do...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.