×
 • Lajme
 • Lajme

  Prince Coffee House tani edhe në Lipjan

  FrontOnline
  27 Korrik 2023

  Aroma e kafesë së Princit tash mund të hetohet edhe në sheshin qendror të Lipjanit.

  Kjo pasi të enjten, në këtë lokacion u hap pika e dhjetë e Prince Coffee House në Kosovë, raporton Klan Kosova.

  Në hapësirat që ofron ky vend, konsumatorët do mund të shërbehen me ëmbëlsira e pije, për të cilat thuhet se janë të cilësisë së lartë.

  Pos Lipjanit, ky brend pritet të hapë lokalet e veta edhe në Klinë, Podujevë e Ferizaj, ndërsa planet janë për zgjerim të mëtutjeshëm edhe jashtë vendit.

  Prince Coffee House ka të punësuar të paktën 375 persona në lokalet e veta nëpër Kosovë.

   

  Vedat Bajrami banori më i ri në Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Kronika02 Dhjetor 2023
  Një këmbësor është goditur nga një veturë në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Mujë Ademaj, xhaxhai i së ndjerës, Liridona Murseli, e cila është vrarë të mërkurën në Prishtinë ka folur sot për mediet, ndërsa ka...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Prokuroria e Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), ka ngritur aktakuzë ndaj 10 personave, prej tyre tetë zyrtarë dhe dy qytetarë, në...
  Të tjera
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka reaguar lidhur me vrasjen e Liridona Ademajt. Ajo përmes, një postimi në profilin e saj në...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Situata mes Bucit dhe Santianës i ka habitur edhe banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova. Por banorët më afër i...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Banoret e Big Brother VIP Kosova, Linda dhe Alba kanë komentuar për ngjarjen që ndodhi mes Santianës dhe Bucit. Sipas Albës “i...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Ardi ka biseduar me banorët dhe iu ka thënë se “pak ju ka lodhë konkurrenca brenda”. Ai ka thënë gjithashtu se “me...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Për BE-në, kapitulli 35 është bërë mjet shantazhi për të detyruar Serbinë të njohë Kosovën, tha sot i sanksionuari i SHBA-ve dhe...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Tensionet e brendshme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova kanë rezultuar në një përplasje të hapur mes dy banorëve, Santianës dhe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.