Lajme

Policia a Kosovës arreston 17 persona

Policia a Kosovës arreston 17 persona
08:32 | 29 Qershor 2020

17 persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës, në 24 orët e fundit.

13 prej këtyre personave të arrestuar janë dërguar në mbajtje.

Të gjitha arrestimet kanë të bëjnë me vepra të ndryshme penale.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera