Lajme

Një femër sulmoi ish-kolegun, ia mori edhe paratë nga xhepi

Një femër sulmoi ish-kolegun, ia mori edhe paratë nga xhepi
12:39 | 04 Shtator 2020

Një femër ka sulmuar ish-kolegun e saj, e më pas ia mori edhe paratë nga xhepi.

Ajo kishte punuar në një nga derivatet në Fushë Kosovës por që më pas ishte larguar nga puna.

Sulmi i saj ndaj kolegut ndodhi mbrëmjen e së enjtes, për çka ajo edhe u arrestua e me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuar femër kosovare, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht në vendin e punë viktimën mashkull kosovar dhe më pas ka marr parat nga xhepi i tij. Sipas viktimës, e dyshuar ishte ish punëtore në pompën e derivateve dhe ishte e larguar nga puna. Me vendim të prokurorit, e dyshuar është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera