[wp-story]

Kronika

Nën ndikimin e alkoolit, një person në Gjakovë ka rrahur një grua

Nën ndikimin e alkoolit, një person në Gjakovë ka rrahur një grua
13:04 | 17 Tetor 2020

Nën ndikimin e alkoolit, një person në Gjakovë ka rrahur një grua, raporton Front Online.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet.

“Gjakovë 1 5.10.2020 – 23:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili për shkaqe të panjohura e kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare e cila e ka refuzuar tretmanin  mjekësor. I dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit të cilit iu ka bërë matja dhe ka rezultuar 0.77 promil. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet”, është thënë në raportin 24 orësh të PK-së./Front Online

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera