×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Në fund javë do të “kallet” Ulqini

  FrontOnline
  16 Qershor 2020

  Një eveniment i organizuar nga kompania “Sharr Travel”, do ta “kall” të dielën Ulqinin. DJ të njohur nga Kosova, por edhe më gjerë do të përformojnë të shtunën gjatë ditës në plazh, deri sa në mbrëmje një përformacë të pa parë deri më tash do ta realizojnë në “H2O”.  

  Ruzhdi Kurtishaj, pronar i kompanisë “Sharr Travel” thotë se  kompania e tij është duke përgatitur pako të ndryshme me çmime promovuese për qytetaret nga Kosova që  dëshirojnë të kalojnë pushimet verore, apo edhe vikendet në bregdetin shqiptar, apo atë malazez.

  https://www.facebook.com/SharrTravel/videos/715696119196710/

  “Nga java e kaluar ne kemi filluar me organizime të shumta në Shqipëri dhe Mal të Zi. Ketë vikend, pra të shtunën dhe të dielën kemi një mbrëmje të veçantë e cila do të organizohet në ‘Hotel Continental’ në Ulqin. Për të gjitha ata që dëshirojnë të  na bashkohen për të festuar së bashku  nisja e organizuar do të bëhet të premten në orën 8 të mëngjesit, deri sa akomodimi në  hotel do të bëhet në ora 15:00. Në mbrëmje do të ketë përformojnë të DJ-ve. Të shtunën në ora 13 do të nis përformojnë në plazh për të përfunduar në mbrëmje në ‘H2O’ do të përformojnë DJ DAGZ ku për klientët tanë do të jetë hyrja falas. Të dielën në ora 11 do të bëhet lirimi i hotelit, deri sa nisja e organizuar për Kosovë do të bëhet në orën 16” ka thënë ai.

  Sipas tij, të gjithë ata që dëshirojnë të përjetojnë një kënaqësi të veçantë gjatë vikendit për dy natë fjetje, tre natë qëndrimi, mëngjesi dhe darka në hotel kompania do ta ofroj kundrejt një çmimi promocional prej 70 euro.

  BAD NEWS EAGLE BËJNË HISTORI NË LIGËN E LEGJENDAVE DHE DY FINALE FANTASTIKE BASKETBOLLISTIKE TREPÇA – PEJA
  Nga Rubrika
  Ekonomi20 Shkurt 2024
  Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka thënë se “Kosova synon tërheqjen e investimeve të huaja direkte”. Këtë deklaratë ai e dha gjatë...
  Ekonomi20 Shkurt 2024
  Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se në tri vitet e fundit ka përkeqësim të paprecedent të strukturës...
  Ekonomi19 Shkurt 2024
  Sipas të dhënave të Agjencionit të Statistikave të Kosovës, indeksi i tërësishëm i harmonizuar i çmimeve të konsumit është më i lartë...
  Të tjera
  Vip20 Shkurt 2024
  Prezantuesja e njohur, Roza Lati njëherësh një ndër personazhet më të përfolura në sezonin e tretë të BBV Albania është bërë virale...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Zëvendësministri i Ministrisë së Zhvillimit Rajonal, Almir Veliji ka dhënë dorëheqje nga pozita që ka mbajtur deri më tani për shkak të...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Është mbajtur ceremonia e Certifikimit të 200 të trajnuarve në modulet e avancuara të gjuhëve programuese, në kuadër të projektit “ICT for...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në takim përfaqësuese të Forumit Ekonomik të Grave, udhëhequr nga Saxhide Mustafa....
  Lajme20 Shkurt 2024
  Deklaratën e kryeministrit Albin Kurti se në ‘Bruksel do shkoj për ta nënshkruar marrëveshjen me Serbinë, nëse ai ftohet për ta bërë...
  Sport20 Shkurt 2024
  Bukayo Saka i është bashkuar një mori legjenda së Ligës Premier me dy golat kundër Burnleyt në fundjavë. Saka ka qenë në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.