Lajme

Ministrat Haradinaj dhe Selimi sot vizitojnë Luginën e Preshevës

Ministrat Haradinaj dhe Selimi sot vizitojnë Luginën e Preshevës
10:03 | 09 Korrik 2020

Ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla dhe Ministri i Drejtësisë, Selimi Selimi do të qëndrojnë në Luginë të Preshenvës.

“Sot në një delegacion të përbashkët me Ministrin e Drejtësisë së Republikës së Kosovës, z.Selim Selimi, vizitojmë Luginën e Preshevës”, është shprehur Haradinaj-Stublla, transmeton Klan Kosova.

“Do takohemi me përfaqësuesit politik shqiptarë, disa biznese lokale, dhe rininë e studentët – për t’u njoftuar nga afër me kushtet dhe pozitën e tyre atje”.

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera