Lajme

Memli Krasniqi për të dytën herë infektohet me Covid-19

Memli Krasniqi për të dytën herë infektohet me Covid-19
20:09 | 14 Janar 2022

I pari i PDK-së, Memli Krasniqi është infektuar me Covid-19, shkruan FrontOnline.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Krasniqi, duke shtuar se është i vaksinuar me të dy dozat e vaksinës anti Covid.

“Edhe pse e kam kaluar Covid-19 ne vjeshten e vitit 2020 dhe kam marre dy doza te vaksines me pas, ende pa kaluar 6 muaj nga vaksina e dyte, tash po perballem edhe me infektimin e dyte nga ky koronavirus”, ka shkruar ai.

 

 

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera