Kronika

Ky është hoteli ku ndodhi konflikti i armatosur dhe fizik në magjistralen Prishtinë – Ferizaj

Ky është hoteli ku ndodhi konflikti i armatosur dhe fizik në magjistralen Prishtinë – Ferizaj
00:32 | 03 Dhjetor 2021

Front Online raportoi pak minuta më parë ekskulzivisht për një konflikt të armatosur dhe fizik.

LEXO EDHE: Sulmohen fizikisht pronarët e një hoteli në Prishtinë, ka edhe të shtëna me armë

 

Ai, siç kupton Front Online nga burime të sigurta ndodhi në hotelin Road Side që ndodhet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj.

Të përfshirë në rrahje ishin dy grupe, anëtarët e hotelit në njërën anë dhe tre persona të tjerë në tjetrën. Këta të fundit ndodhën në arrati.

Gjatë përplasjes është përdorë edhe një armë. Me të shtiu djali i pronarit të hotelit. Nuk raportohet për të plagosur, shkruan Front Online

Motivi që çoi në këtë konflikt fizik e të armatosur nuk dihet akoma./Front Online

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera