×
 • Lajme
 • Lajme

  Kryeministri Hoti takohet sot me Ramush Haradinajn

  FrontOnline
  20 Gusht 2020

  Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka caktuar sot një takim me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj.

  Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot do të takohet me kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

  Takimi i Hotit me Haradinjan dhe liderët e tjerë të koalicionit qeverisë do të mbahet në ambientet e Qeverisë së Kosovës.

  Takimi i hotit me partnerët e koalicionit, pritet të nisë në ora 14:00.

  Tashmë, Haradinaj ka konfirmuar edhe pjesëmarrjen e tij në këtë takim me kryeministrin Hotin

  Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër
  Nga Rubrika
  Lajme18 Qershor 2024
  Kryeministri i Kosovës nuk i ka komentuar deklaratat e zyrtarëve të Bashkimit Evropian, të cilët i kanë quajtur spekulime, lajmet se do...
  Lajme18 Qershor 2024
  Administrata Tatimore e Kosovës njofton të gjithë tatimpaguesit të cilët zhvillojnë aktivitet të taksive, se janë të obliguar që të pajisen me...
  Lajme18 Qershor 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka marrë pjesë në Samitin e Paqes për Ukrainën, i cili është mbajtur në Zvicër. Në një...
  Të tjera
  Bota/Rajoni18 Qershor 2024
  Tuneli i Llogarasë është gati. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka zbuluar se ky tunel do të hapët më 5 korrik. “Tuneli...
  Kronika18 Qershor 2024
  Një person është arrestuar në Pejë, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë Zoraki me...
  Sport18 Qershor 2024
  Në ndeshjen e dytë në “EURO 2024”, Shqipëria do të ndërrojë stadium. Nga “Signal Iduna Park”, kombëtarja shqiptare do të luajë nesër...
  Vip18 Qershor 2024
  Prej disa kohësh, reperja e njohur Loredana Zefi është duke shijuar romancën e saj me futbollistin e talentuar gjerman, Karim Adeyemi. Dyshja...
  Opinione18 Qershor 2024
  Kurti ta mbajë mend mirë këtë mësim. Kështu e përmbledh në një analizë të tij profesori amerikan Alon Ben-Meir mesazhin ndaj Kryeministrit...
  Kronika18 Qershor 2024
  Një burrë në Prishtinë ka raportuar se dikush ka hyrë në banesën e tij dhe ka vjedhur një shumë të parave. Rasti...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.