Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Kristi: Luizi ka bërë edhe lojën e tij edhe të Kiarës

  FrontOnline
  21 Mars 2023

  Sonte në “prime” po komentohet një deklaratë e Oltës, që arritja e Kiarës deri këtu është fal Luizit.

  Një koment edhe Kristi e ka dhënë lidhur me këtë.

  Sipas tij Luizi ka luajtur për të dy.

  Ai tha se kjo nuk do të thotë se ajo nuk ka bërë lojë por shumicën e punës e ka kryer Luizi.

  “Mendoj që Luizi ka luajtur për të dy, ka bërë edhe lojën e Luizit edhe të Kiarës. Por kjo nuk do të thotë që Kiara nuk ka luajtur, edhe ajo ka bërë lojën e saj në mënyrën e saj, por që Luizi e ka ndihmuar duke ia kryer shumicën e punës”, tha Kristi.

  KEDS njofton për ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Vip30 Maj 2023
  Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Ceremonia që do të bëjë bashkë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë...
  Vip30 Maj 2023
  Albina Kelmendi duket se do e prekë sërish skenën e “Eurovizionit”. Ajo ka zbuluar se ka marrë disa oferta prej shteteve pjesëmarrëse...
  Vip29 Maj 2023
  Dy aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi, njëherish deputete e Kuvendit dhe Arjola Demiri, janë shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën. Përveç...
  Të tjera
  Lajme30 Maj 2023
  Zyrtari paralel i komunës së Zveçanit, Dragan Nedeljkoviq, në një prononcim për media sot pretendoi se ka një marrëveshje mes Listës Srpska...
  Lajme30 Maj 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se situata në veri të vendit momentalisht është e qetë, edhe pse zhvillimet e djeshme kanë bërë...
  Lajme30 Maj 2023
  Kryetarja e Komisionit për Politikë të Jashtme në Parlamentin e Britanisë së Madhe Alicia Kearns, ka folur rreth zhvillimeve të ditës së...
  Lajme30 Maj 2023
  Zëvendës Sekretari Gjeneral për Sigurinë dhe Mbrojtjen e Përbashkët i Bashkimit Europian, Charles Fries ka arritur në Kosovë, pas situatës së krijuar...
  Bota/Rajoni30 Maj 2023
  Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka takuar sot përfaqësuesit e vendeve të QUINT-it, me të cilët ka biseduar për zhvillimet aktuale në...
  Lajme30 Maj 2023
  Situata në veri të Kosovës ka shkaktuar anulimin e aktivitetit të planifikuar për sot në kuadër të stërvitjes ushtarake ndërkombëtare “Defender Europe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.