Kronika

Konfirmon Policia: Aksion në Prishtinë në rastin Brezovica

Konfirmon Policia: Aksion në Prishtinë në rastin Brezovica
08:43 | 21 Shtator 2022

Njësi të Specializuara janë duke kryer një operacion të gjerë të kontrolleve në disa prej lagjeve të kryeqytetit.

Ky operacion njoftohet të jetë vazhdimësi i hetimeve në rastin “Brezovica”, i njohur si “Brezovica 6”.

Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovë, Baki Kelani.

“Policia e Kosovës, konfirmon se në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë ka vazhduar realizimin e operacionit policor “Brezovica 6”, ku informacionet dhe detajet rreth këtij operacioni, do të bëhen të ditura  pas përfundimit”, ka thënë ai, për Front Online./Front Online

Shkëlqim Devolli takon guvernatorin e Texasit, Greg Abbott, flasin për rritje bashkëpunimi Kosovë – ShBA

Të tjera