Lajme

Jakup Krasniqi konfirmohet pozitiv me Covid-19

Jakup Krasniqi konfirmohet pozitiv me Covid-19
10:33 | 23 Korrik 2020

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, gjatë ditës së hënë ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka vet Krasnqi.

Teksa ka deklaruar se gjendja e tij shëndetësore është stabile dhe se po trajtohet në shtëpinë e tij.

“Po gjatë ditës së hënë kam rezultuar pozitiv me Covid-19. Gjendjen e kam shumë të mirë. Për momentin jam duke e përballuar mirë”, ka deklaruar Krasniqi për Epxress.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera