Sport

Interi po e “demolon” Bolognën, ia shënon tre gola që në pjesë të parë

Interi po e “demolon” Bolognën, ia shënon tre gola që në pjesë të parë
18:48 | 18 Shtator 2021

Pas më shumë se 40 minutash, Interi është duke e “demoluar” Bolognën në “Giuseppe Meazza”.

Skuadra e Simone Inzaghit është duke fituar me rezultat bindës, 3:0, shkruan FrontOnline.

Martinez (‘6), Skriniar (’30) dhe Barella (’34) kanë shënuar për Interin.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e katërt në Serie A./FrontOnline/

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera