[wp-story]

Sport

Inter ende e dëshiron Zaniolon por ai dëshiron Romën

Inter ende e dëshiron Zaniolon por ai dëshiron Romën
20:34 | 30 Dhjetor 2020

Nicolo Zaniolo duket sikur nuk dëshiron që të largohet nga Roma

Nicolo Zaniolo nuk e ka për qëllim që të luajë për Interin për momentin.

Zikaltërit dëshirojnë ta kthejnë mesfushorin në San Siron, pasi kanë parë shkëlqimin e tij në kryeqytet prej që u largua nga ky ekip më 2018.

Mirëpo, sipas Calciomercato Roma nuk e ka për synim shitjen e 21 vjeçarit dhe dëshiron që t’ia vazhdojë kontratën e tij me klubin.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera