Bota/Rajoni

I shpëtojnë peshkaqenit vetëm disa metra larg

I shpëtojnë peshkaqenit vetëm disa metra larg
15:03 | 18 Qershor 2020

Disa zhytës i shpëtuan një peshkaqeni i cili po afrohej shumë afër tyre.

Teksa ishin zhytur në ujërat e detit në Australi disa zhytës vërejnë një peshkaqen që po vinte në drejtimin e tyre.

Peshkaqeni po afrohej gjithnjë e më shumë afër tyre me tentim sulmi por ata kishin një mjet që e përdorën për ta larguar peshkaqenin.

E larguan peshkaqenin dhe filluan të notonin më shpejtë në mënyrë që të siguroheshin që ishin jashtë rrezikut nga një sulm i radhës.

Shkëlqim Devolli takon guvernatorin e Texasit, Greg Abbott, flasin për rritje bashkëpunimi Kosovë – ShBA

Të tjera