[wp-story]

Vip

I del në mbrojtje mikes së saj Meghan Markle

I del në mbrojtje mikes së saj Meghan Markle
16:19 | 23 Prill 2021

Modelja e famshme Chrissy Taygen, foli për Meghan Markle në një paraqitje në televizion. Gruaja e këngëtarit John Legend ishte e ftuar në emisionin popullor “Glam”, dhe shfrytëzoi rastin për të komentuar mbi Dukeshën. “Zot, pse të gjithë duhet të shpikin se ajo është e ligë dhe e çmendur”, deklaroi bukuroshja për Dukeshën angleze.

“Ajo është me të vërtetë e bukur dhe kaq e ëmbël, ashtu si të gjithë thonë se është”, tha ajo. Teigen u takua me Dukeshën në setin e spektaklit ‘Deal or No Deal’ dhe ajo e kishte mbrojtur atë më parë në rrjetet sociale sepse mendonte se komentet negative për Meghan ishin të tepërta./FrontOnline/

 

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera