×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Humb një grua me probleme psikike në Fushë Kosovë, policia në kërkim të saj

  FrontOnline
  30 Korrik 2020

  Një person nga Fushë Kosova ka njoftuar Policinë e Kosovës se nëna e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendodhja e saj.

  Sipas raportit 24 orësh të policisë, gruaja është me probleme psikike.

  “Fushë Kosovë 28.07.2020 – 12:00. Ankuesi mashkull kosovar raporton se nëna e tij viktima femër kosovare me probleme psikike, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në njoftim.

  Më mirë në Kosovë se në Gjermani
  Nga Rubrika
  Lajme20 Shkurt 2024
  Komandanti i KFOR-it, Ozkan Ulutas, ka bërë të ditur se komunikon rregullisht me të gjithë akterët ndërkombëtare dhe vendor, përfshirë këtu, edhe...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Zëvendësministri i Punëve të Jastme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, i shoqëruar nga Ambasadori i Republikës së Kosovës në Mbretërinë e Bashkuar, Ilir...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Në pikëkalimin kufitar me Serbinë në Jarinjq kamionët me mallra janë bllokuar dhe qarkullimi është ndalur. Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar njoftoi...
  Të tjera
  Front TV20 Shkurt 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në kuadër të shënimit të 35-vjetorit të grevës së minatorëve të Trepçës, ka vizituar ekspozitën personale të...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në takimin e së premtes në Bruksel me shefin e diplomacisë europiane, Josep Borrell, ka deklaruar se...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Deklaratat e kryeministrit Albin Kurti, se jo për gjithçka pajtohet me Shtetet e Bashkuara, kreu i AAK-së Ramush Haradinaj i quan “përpjekje...
  Sport20 Shkurt 2024
  Real Madridi i ka ofruar Luka Modricit një pozitë të re në klub, teksa legjenda kroate po i afrohet pensionimit nga futbolli....
  Lajme20 Shkurt 2024
  Shefqet Riza, babai i Triumf Rizës, ka thënë se lirimi i Enver Sekiraqës nga masa e arrestit shtëpiak është skandaloz. Në emisioni...
  Front TV20 Shkurt 2024
  Ish-kryeministri Ramush Haradinaj e ka “injoruar’ kryeministrin Albin Kurti, gjatë ceremonisë së shënimit të 35-vjetorin e Grevës së Minatorëve, mbajtur sot në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.