×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Horoskopi ditor , e Hënë 22 Qershor 2020

  FrontOnline
  22 Qershor 2020

  Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

  Dashi

  Në dashuri jeni pak i/e nënshtruar. Po ashtu personat e kësaj shenjë janë edhe nervozë. Shmangni problemet, shmangni më mirë marrëdhëniet me njerëzit që janë tashmë të zënë. Do të ishte më mirë të mos bëni kërkesa për punë sot.

  Demi

  Ditë e favorshme për ndjenjat dhe dashurinë. Nëse ka probleme në dashuri ose në familje, ato duhet të zgjidhen sa më shpejt që të jetë e mundur. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të kontrolloni stresin tuaj. Ju mund të dëshironi të ndryshoni në punë.

  Binjakët

  Koha e duhur për çështje dashurie. Në punë, nëse jeni përgjegjës, mbani vetëm gjërat që ju interesojnë. Vëmendje ndaj Virgjëreshës dhe Shigjetarit. Jeni pak të lodhur. Mund të ketë disa lajme mbi punën.

  Gaforrja

  Në dashuri duhet të reflektojni dhe të veprojni me vëmendje të madhe. Një risi të bën të emocionohesh. Plane të mira afatgjata.

  Luani

  Duhet të testohet një dashuri, zgjedhjet e bëra duhet të jenë ato të duhura. Në punë, nëse keni shumë përgjegjësi, mund të nervozoheni. Jeni të lodhur.

  Virgjëresha

  Një rikonfirmim ose një lajm pozitiv është pranë jush. Mundohuni të kuptoni se çfarë duhet të ndryshohet. Jupiteri në shenjë ju ndihmon në punë, vështirësitë mund të tejkalohen.

  Peshorja

  Dashuria nuk është në maksimumin e saj, Hëna dhe Dielli nuk janë në anën tuaj. Mundohuni të shmangni mashtrimin, nuk ia vlen. Mundohuni të analizoni atë që po bëni. Mund të lindin ndonjë problem juridik ose burokratik.

  Akrepi

  Në dashuri duhet të kërkoni një qetësi. Lodheni lehtë. Puna mund të ketë ende disa probleme, gjërat do të përmirësohen së shpejti.

  Shigjetari

  Çshtjet ekonomike mund të bëjnë që ju të diskutoni me partnerin tuaj. Kini kujdes kur punoni me Virgjëreshat dhe Binjakët.

  Bricjapi

  Përballja e Hënës i bën gjërat të komplikuara në dashuri. Mundohuni të mos ngecni në çështjet e dashurisë që nuk janë të duhura. Në punë ka ide, por përpiquni të shmangni konfliktet.

  Ujori

  Sot ju jeni veçanërisht pasionantë, ju duhet të lëshoni avull. Një miqësi ose një ish mund të jetë diçka më shumë në këtë ditë. Çshtjet e rëndësishme të punës do të shtyheshin deri nesër.

  Peshqit

  Dielli dhe Hëna e favorshme ju ndihmojnë në dashuri, megjithëse Venusi nuk është në anën tuaj. Mund të ketë probleme në punë, ka diçka për tu sqaruar.

  Banori apo banorja i/e radhës në BBVK vjen nga Tirana, por kush është ai/ajo?
  Nga Rubrika
  Lifestyle18 Qershor 2024
  Fëmijët në festat e ditëlindjeve shpesh marrin energji të tepërt pasi shijojnë ëmbëlsira dhe torta, prandaj shumë njerëz pyesin veten: A është...
  Lifestyle16 Qershor 2024
  Dashi Parashikohet një muaj i ri i mbushur me evente interesante për tu rikthyer në lojë, pas një periudhe përhumbje, sidomos në...
  Lifestyle15 Qershor 2024
  Sara Milliken u shpall Miss Alabama në vitin 2024 dhe këtë vit kjo 23-vjeçare do të garojë me përfaqësuese të shteteve të...
  Të tjera
  Bota/Rajoni18 Qershor 2024
  Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë thënë se janë të shqetësuara për thellimin e bashkëpunimit mes Rusisë dhe Koresë së Veriut. Pentagoni...
  Lajme18 Qershor 2024
  Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Republikës së Kosovës, Besnik Bislimi, priti në takim emisarin special të BE-së,...
  Lajme18 Qershor 2024
  Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë. Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi...
  Bota/Rajoni18 Qershor 2024
  Një zjarr masiv ka përfshirë kullotat e fshatit Mashkullorë të Gjirokastrës. Fillimisht zjarri është shfaqur rreth orës 13.00 në malet e kësaj...
  Sport18 Qershor 2024
  Cristiano Ronaldo ka thyer një rekord pa e goditur ende topin për Portugalinë në Euro 2024 – por ka humbur një tjetër....
  Lajme18 Qershor 2024
  I dërguari i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Mirosllav Lajçak, ka thënë të martën se dy vendet duhet të bëjnë hapa për...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.