×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Horoskopi ditor, e diel 21 qershor 2020

  FrontOnline
  21 Qershor 2020

  Ky është horoskopi për ditën e diel 21 qershor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

  Dashi

  Nëse dikush nuk ndan të njëjtin mendim me ju, është e kotë që të shpenzoni energji duke debatuar. Duhet të relaksoheni dhe të çliroheni nga mendimet. Në punë, duhet të reflektoni lidhur me atë që doni të bëni dhe mundohuni që të shkëputeni disa ditë.

  Demi

  Dielli dhe Hëna favorizojnë rikuperimin, dhe ju do të keni dëshirë për të bërë më shumë nga sa po bëni aktualisht. Nëse dikush ju nervozon, mundohuni që ta shmangni. Nga ana tjetër, jeni duke shpenzuar më shumë nga sa fitoni, ndaj tregohuni të matur.

  Binjakët

  Ky është momenti i duhur, sa i takon çështjeve që kanë të bëjnë me dashurinë. Në punë jeni ju që keni komandën, ndaj mundohuni që të çoni përpara vetëm gjërat që i keni përzemër. Kujdes me të lindurit e shenjës së virgjëreshës dhe shigjetarit. Jeni disi të lodhur, por në punë mund të ketë zhvillime të reja.

  Gaforrja

  Dielli dhe Hëna në shenjën tuaj, do të bëjnë që të përjetoni emocione të rëndësishme. Duhet të veproni dhe të mos mbeteni në vend. Megjithatë mundohuni që të merrni më shumë kohë për veten dhe të mos e çoni dëm.

  Luani

  E diela paraqitet mjaft e favorshme sa i takon dashurisë. Nëse prej kohësh jeni vetëm, tashmë keni nevojë që të mendoni për të ndryshuar situatën aktuale. Ky është muaji i duhur për kërkesa dhe vendime që kanë të bëjnë me punën.

  Virgjëresha

  Hëna do të jetë në anën tuaj, por diçka e tillë mund të mos mjaftojë. Çiftet që kanë pasur probleme gjatë këtij muaji, duhet të presin edhe pak për të gjetur zgjidhje. Në punë do të ketë tensione dhe ndryshime.

  Peshorja

  Merrni më shumë kohë në dashuri dhe përpiquni të mos diskutoni lidhur me çështje që kanë të bëjnë me të kaluarën. Do të ndiheni disi të lodhur gjatë kësaj dite. Kujdes duhet treguar me financat, pasi mund të ketë më shumë shpenzime se të ardhurat.

  Akrepi

  Dashuria paraqitet mjaft mirë gjatë kësaj dite. Ky është momenti për të marrë një vendim në dashuri, ose për të bërë përpara. Në punë, duhet të mendoni për të ardhmen në mënyrë që të merrni kënaqësi.

  Shigjetari

  Kjo është një ditë mjaft e veçantë sa i takon ndjenjave. Merrni pak më shumë kohë për veten dhe mos i bëni gjërat me nxitim. Mund të hasni në probleme, me personat që punojnë me ju. Shfrytëzojeni këtë periudhë për të bërë projekte afatgjata.

  Bricjapi

  Në dashuri ruani qetësinë dhe merrni kohën që ju duhet për të bërë gjërat. Mund të nervozoheni lehtësisht. Me ndikimin e Hënës dhe Diellit, mund të ndiheni nën ritmin e duhur. Mundohuni veçse të mos bini pre e provokimeve.

  Ujori

  Mund të ndiheni të acaruar gjatë kësaj dite dhe mund të debatoni me dikë. Duhet të tregoheni të kujdesshëm lidhur me paratë, shkruan noa.al. Në punë, një problem i cili iu shqetëson prej kohësh, do të gjejë zgjidhje.

  Peshqit

  Me një njeri të cilin e keni larg, tani gjërat do të ecin më mirë. Duhet të dëgjoni më shumë të tjerët dhe të ndiqni emocionet tuaja. Në punë do ju duhet që të sforcoheni, në mënyrë që ti bëni gjërat të funksionojnë.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet
  Nga Rubrika
  Lifestyle01 Dhjetor 2023
  Shkaku më i zakonshëm i anemisë është mungesa e hekurit dhe pa të trupi juaj nuk është në gjendje të prodhojë hemoglobinën...
  Lifestyle30 Nëntor 2023
  Inteligjenca Artificiale mund të aplikohet për të diagnostikuar më herët autizmin. Aktualisht është kryer një punë kërkimore në këtë fushë dhe ka...
  Lifestyle30 Nëntor 2023
  DASHI Komunikimi me të tjerët do jetë shumë i mirë sot. Do keni edhe një fuqi bindëse për t’u adhuruar. Nëse jeni...
  Të tjera
  Lajme01 Dhjetor 2023
  63-vjeçari i dyshuar për sulm seksual ndaj një të miture 15-vjeçare, nesër do të dalë para Gjykatës në Pejë. Zëdhënësi në Prokurorinë...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se njëri nga personat e arrestuar për vrasjen e Liridona Murselit është bashkëshorti i të...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Granit Plava është personi që është arrestuar së bashku me Naim Murselin, të dy si të dyshuar për planifikimin dhe vrasjen e...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Mbrojtja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, është duke hetuar çështjet që ndërlidhen me kufizimin e komunikimeve për të akuzuarit pranë Gjykatës...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka konfirmuar se dy persona janë arrestuar në lidhje me vrasjen e Liridona Murselit. Sipas raportimeve, Naim Murseli dyshohet...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona për rastin e vrasjes së Liridona Murselit, vrasje kjo e cila tronditi vendin më 29...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.