[wp-story]

Kronika

Gjendet një mjet shpërthyes në Shtërpcë

Gjendet një mjet shpërthyes në Shtërpcë
10:59 | 13 Korrik 2020

Policia e Kosovës ka marr informacion dje për një mjet shpërthyes në Shtërpcë, raporton Front Online.

Ky mjet sipas PK-së është tërhequr në mënyrë të sigurt nga njësia për deminim në kuadër të FSK-së.

“Shtërpce 12.07.2020 – 13:20. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes. Njësia për deminim i FSK-së ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë tërheqjen e mjetit në mënyrë të sigurt”, është bërë e ditur në raportin 24-orësh të Policisë. /Front Online

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera