Bota/Rajoni

Gjendet i vdekur një 50-vjeçar në bregun e lumit Shkumbin

Gjendet i vdekur një 50-vjeçar në bregun e lumit Shkumbin
19:55 | 28 Qershor 2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku një burrë rreth 50 vjeç është gjetur i vdekur në breg të lumit Shkumbin në fshatin Shushicë të Elbasanit.

Sipas hetimeve paraprake tek kufoma nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, njofton Abcnews.

Njoftimi i plotë i policisë:

Elbasan/Informacion paraprak

Në fshatin Shushicë, Elbasan, në breg të lumit Shkumbin, është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull rreth 50 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe iderifikimin e kufomës.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera