Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Ermal Mamaqi sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

  FrontOnline
  21 Mars 2023

  Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen e 41 dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga gjysma e tij më e mirë, Ami.

  Ami ka postuar një video kolazh me disa nga fotot e tyre dhe tregon se teksa i shihte ato, kuptoi që gjithmonë janë pranë tjetrit të përqafuar.

  “Po shihja fotot…. gjjthmone te perqafuar,gjithmone prane njeri tjetrit ne cdo moment! Ndjeva edhe njehere sa shume te dua, sa shume duhemi Ermal Mamaqi. Gezuar ditelindjen njeriu im i shtrenjte qe me ke sjellë vetëm gëzim dhe dritë në jetën time!”, shkruan Ami krahas videos.

  Cilësi, gatim dhe shpërblim
  Nga Rubrika
  Vip29 Maj 2023
  Dy aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi, njëherish deputete e Kuvendit dhe Arjola Demiri, janë shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën. Përveç...
  Vip29 Maj 2023
  Afrona Dika po shijon pushimet me të dashurin e ri, ku edhe për herë të parë ndau një fotografi me të dashurin...
  Vip29 Maj 2023
  Fituesi i ‘Big Brother VIP’ Luiz Ejlli është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2023
  Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, pritet të ketë...
  Lajme29 Maj 2023
  Pas përleshjeve në veri mes protestuesve serbë dhe forcave të KFOR-it, nën arrest po mbahen të paktën tre persona. Përmes burime nga...
  Lajme29 Maj 2023
  Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill, ka thënë se dialogu është e vetmja rrugë për të ecur përpara, duke i bërë thirrje...
  Lajme29 Maj 2023
  Ish-presidenti Fatmir Sejdiu ka thënë se shihet qartë që protestat në veri janë të dhunshme dhe të udhëhequra nga bandat e njohura...
  Lajme29 Maj 2023
  Ministria e Punëve të Jashtme e Austrisë i ka dënuar fuqishëm sulmet e dhunshme ndaj ushtarëve të KFOR-it, pjesëtarëve të EULEX-it dhe...
  Lajme29 Maj 2023
  Shefja e UNMIK-ut, Caroline Ziadeh, ka thënë se është e alarmuar nga dhuna në veri të Kosovës dhe veprimet e mëparshme gjatë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.