Lajme

Deputeti i VV-së: PDK-ja ka rehatuar dajallarë në shëndetësi

Deputeti i VV-së: PDK-ja ka rehatuar dajallarë në shëndetësi
22:46 | 07 Korrik 2020

Fitim Uka ka kritikuar ashpër Partinë Demokratike të Kosovës.

Në Debat Plus të RTV Dukagjini, Uka ka kritikuar partinë një nga partitë që më së shumti ka udhëhequr me qeveritë në vend, shkruan Gazeta Shneta.

Uka ka thënë që PDK’ja ka rahatuar edhe dajallarë në shëndetësinë kosovare.

“Një ministër i PDK’së e lavdëron rezervën shtetërore prej 60 mijë maskave. Ato s’mjaftojnë për një ditë. Dhe pastaj e kritikuan ministrin Vitia”, u shpreh Uka.

“PDK’ja ka rahatuar dajallarë në shëndetësi. Nuk mund të fshijmë memorien kolektive”, shtoi tutje deputeti i VV’së.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera