Vip

Dafina Zeqiri në gjendje jo të mirë shëndetësore

Dafina Zeqiri në gjendje jo të mirë shëndetësore
16:15 | 18 Gusht 2022

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret më favorite të publikut shqiptar.

Ajo shpesh, ka treguar se vuan nga një problem shëndetësor.

Një vit më parë, Dafina i është nënshtruar një operacioni në gju për shkak të një dëmtimi në ligamente.

Me sa duket këngëtarja ka nisur të ketë përsëri probleme me gjurin e saj të djathë.

Së fundi ajo për ndjekësit e saj ka treguar se i kanë nisur sërish dhimbjet e gjurit dhe kjo për faktin sepse nuk i kanë bërë trajtimin e duhur.

“Vuatja është e vërtetë. Duhej të kisha bërë fizioterapi çdo ditë pas operacionit. Por do të bëhemi më mirë”, shkroi Dafina në një postim në ‘Instagram’.

 

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera