Vip

Ava Max vonohet në intervistën e saj me gazetarët

Ava Max vonohet në intervistën e saj me gazetarët
13:49 | 22 Shtator 2020

 Ylli i popit Ava Max ka për qëllim të promovojë albumin e saj debutues, Heaven & Hell, me një ditë të mbushur me intervista të Zoom, por laptopi i saj është zhdukur.

Duhen 30 minuta për ta gjetur atë, ndërsa PR-të e saj dërgojnë email apologjetik për gazetarët të ulur në dhomat e pritjes në internet. Pastaj, si me magji, ajo shfaqet në ekran, ulur në divanin e saj në LA, pa një qime të vetme asimetrike, në vend.

“Me vjen shume keq!” tha ajo. “Unë po luaja muzikë jashtë dje dhe e lashë laptopin atje. Kur nuk e gjeta në shtëpi, bëra panik”

Max është duke folur dy vjet pas publikimit të këngës së saj të parë, Sweet But Psycho, e cila kryesoi listat në 20 vende dhe shiti dy milion kopje vetëm në Mbretërinë e Bashkuar. Që atëherë, kantautorja – Amanda Koci e cila u lind në 1994, nga prindër shqiptarë-emigrantë në Milwaukee – ka krijuar hite të njëpasnjëshme, transmeton Front Online.

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera