×
 • Vip
 • Vip

  Ava Max vonohet në intervistën e saj me gazetarët

  FrontOnline
  22 Shtator 2020

   Ylli i popit Ava Max ka për qëllim të promovojë albumin e saj debutues, Heaven & Hell, me një ditë të mbushur me intervista të Zoom, por laptopi i saj është zhdukur.

  Duhen 30 minuta për ta gjetur atë, ndërsa PR-të e saj dërgojnë email apologjetik për gazetarët të ulur në dhomat e pritjes në internet. Pastaj, si me magji, ajo shfaqet në ekran, ulur në divanin e saj në LA, pa një qime të vetme asimetrike, në vend.

  “Me vjen shume keq!” tha ajo. “Unë po luaja muzikë jashtë dje dhe e lashë laptopin atje. Kur nuk e gjeta në shtëpi, bëra panik”

  Max është duke folur dy vjet pas publikimit të këngës së saj të parë, Sweet But Psycho, e cila kryesoi listat në 20 vende dhe shiti dy milion kopje vetëm në Mbretërinë e Bashkuar. Që atëherë, kantautorja – Amanda Koci e cila u lind në 1994, nga prindër shqiptarë-emigrantë në Milwaukee – ka krijuar hite të njëpasnjëshme, transmeton Front Online.

  Njoftimet nga KEDS, vendet që do të mbesin nesër pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip21 Shkurt 2024
  Industria e modës ka implikime në mjedis, që mund të çojë në rrjedhje kimike, mbeturina të dërguara në landfille ose të hedhura...
  Vip21 Shkurt 2024
  Aktori dhe komediani Eewen Macintosh, i cili luajti Kit Bishop në serialin "The Office", vdiq në moshën 50-vjeçare. Ewan Mackintosh ishte më...
  Vip21 Shkurt 2024
  Nominimi i kësaj jave, duket se e ka nxjerr nga vetja në disa situata Meritonin. Ai ka pasur përplasje me shumë banorë...
  Të tjera
  Lajme21 Shkurt 2024
  Me propozim të prokurorit special Ilir Morina, është mbyllur për publikun gjykimi ndaj të akuzuarit Dejan Raciq, i cili ngarkohet për dhunim...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryeparlamentari, Glauk Konjufca ka zgjedhur të mbrohet në heshtje, në seancën gjyqësore me akuzën për hedhje të gazit lotsjellës disa vite më...
  Ekonomi21 Shkurt 2024
  Sot po flasim për derivate. Por jo për çdo lloj derivati, po flasim për derivatet e Petrol Company. Me derivatet e kësaj...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës, gjegjësisht njësiti (Fast Kosova), me mbështetje të Njësisë Speciale Operative, sot më 21.02.2024, pas një pune intensive në terren,...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Miliarderi Elon Musk është nominuar për Çmimin Nobel për Paqe 2024 nga një deputet norvegjez, i cili vlerësoi pronarin e platformës X...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Është shtyre raportimi i ministri të Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, dhe përfaqësues të Doganës së Kosovës dhe Administratës Tatimore, në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.