[wp-story]

Vip/Kultura

Arbenita inçizohet duke u zhveshur, publikohet videoja

Arbenita inçizohet duke u zhveshur, publikohet videoja
16:09 | 16 Qershor 2020

Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar së fundi në mediet rozë.

Modelja u bë e njohur për publikun që prej konfirmimit të lidhjes me reperin Fero, ndërsa komentohet shumë edhe për fizikun.

Atë e shohim si imazh i shumë markave dhe pjesë e kampanjave të ndryshme, ndërsa një video së fundi qarkulloi në rrjete sociale dhe duket se është filmuar pikërisht nga prapaskenat e kampanjave.

Në të, Arbenita shfaqet duke zhveshur minifundin, teksa shihet e veshur edhe me ‘bodysuit’, teksa i shihen linjat perfekte trupore.

 

View this post on Instagram

 

Arbenita?

A post shared by Tik Tok Albania (@tiktokkal) on

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera