Kronika

Aksident i rëndë trafiku në Bërnicë të Prishtinës, rrokulliset njëra veturë

Aksident i rëndë trafiku në Bërnicë të Prishtinës, rrokulliset njëra veturë
23:05 | 20 Korrik 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur.

KP ka siguruar disa fotografi nga ky aksident, teksa mësohet se disa persona kanë mbetur të lënduar.

Lajmi.net është në pritje të informatave shtesë nga Policia e Kosovës.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera