[wp-story]

Lajme

Agim Veliu: Vetëvendosje na provokoi sot në Podujevë, do të fitojmë bindshëm të dielën

Agim Veliu: Vetëvendosje na provokoi sot në Podujevë, do të fitojmë bindshëm të dielën
23:37 | 27 Nëntor 2020

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu ka folur për përplasjen e aktivistëve të VV-së me ata të LDK-së.

Ai tha se ishin aktivistët e Vetëvendosjes janë mbledhur në afërsi të vendit ku ishte mbledhur LDK dhe kanë provokuar.

”Mirëpo, ne nuk kemi rënë në provokimin e tyre”, tha ai në Klan.

Ai tha se LDK do ta fitojë Podujevën edhe ditën e diele.

”Besojmë shumë në fitorën tonë, dhe besoj se Podujeva edhe më tutje do të jetë bastion i LDK-së”, tha ai

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera