Lajme

Agim Veliu thotë se askush prej LDK-së nuk e mbrojti prej sulmeve të militantëve të VV-së

Agim Veliu thotë se askush prej LDK-së nuk e mbrojti prej sulmeve të militantëve të VV-së
20:51 | 02 Dhjetor 2021

Ish-nënkryetari, i LDK-së, Agim veliu ka deklruar se në kohën kur ishte sulmuar nga militanët e VV-së, nuk ishte mbrojtur prej asnje zyrtari të LDK-së.

“Unë një kohë kam pas sulme prej aktivistëve të VV-së, dhe në atë kohë LDK-ja nuk më ka mbrojt”, ka thënë ai, në RTVDukagjini, raporton FrontOnline.

Siaps tij, në atë periudhë figurat e LDK-së, janë sulmu nga militantë të VV-së.

“Kam prit me u mbrojt nga të gjithë eksponentët e LDK-së, nga të gjithë ata që kanë pas paraqitje të ndryshme në media. Ata nuk janë njerëz që nuk e kanë ditë këtë”, ka shtuar ai./FrontOnline

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera