Vip

22 vite pa babain, Leonora Jakupi i dërgon lule te varri

22 vite pa babain, Leonora Jakupi i dërgon lule te varri
20:14 | 16 Korrik 2020

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka kujtuar babin e saj, pas 22 vjetësh pa të.

“22 vite pa ty babi, të qoftë i lehtë dheu i Kosovës”- ka shkruar Leonora në postimin e saj.

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera