×
 • Vip
 • Vip

  22 vite pa babain, Leonora Jakupi i dërgon lule te varri

  FrontOnline
  16 Korrik 2020

  Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

  Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

  Përmes fotografisë së fundit ajo ka kujtuar babin e saj, pas 22 vjetësh pa të.

  “22 vite pa ty babi, të qoftë i lehtë dheu i Kosovës”- ka shkruar Leonora në postimin e saj.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip14 Prill 2024
  Artistja e njohur shqiptare, Alma Bektashi ka folur për herë të parë për divorcin nga bashkëshorti Sokol Stafa. Bektashi i dha fund...
  Vip14 Prill 2024
  Dafina Zeqiri së shpejti po na bëhet nuse. Kjo për faktin që i dashuri i saj, Kreshnik Gjergji i propozoi për martesë,...
  Vip14 Prill 2024
  Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj edhe një herë arriti të kap vëmendjen e publikut, me pozat e saj seksi. Ajo me një...
  Të tjera
  Kronika15 Prill 2024
  Rryma dyshohet se ka shkaktuar zjarin në një depo të frutave në Podujevë. Kështu kanë deklaruar para policisë, dëshmitarët. “Raportohet se një...
  Lajme15 Prill 2024
  Sot përfundon afati për aplikim për akreditimin e vëzhguesve të subjekteve politike të kryetarëve aktual, OJQ-ve vendore/ndërkombëtare dhe mediave. Këtë e konfirmoi...
  Kronika15 Prill 2024
  Është arrestuar një burrë në Gjakovë, pasi i njëjti dyshohet se e ka ndjekur një grua deri tek banesa e saj, duke...
  Kronika15 Prill 2024
  Dy mjete të dyshimta janë gjetur në Prishtinë. Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë i cili fillimisht ka thënë se...
  Kronika15 Prill 2024
  Pesë persona janë arrestuar pas një përleshje ndërmjet vete për shkak të një mosmarrëveshje në komunikacion. Policia bën të ditur se ngjarja...
  Bota/Rajoni15 Prill 2024
  Pavarësisht sulmeve të Itranit ushtria izraelite vijon sulmet e saj në Rripin ne Gazës. Izraeli këmbëngul që sulmi i Iranit nuk do...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.