Lajme

​Parashikimi i motit për nesër

​Parashikimi i motit për nesër
21:35 | 04 Korrik 2020

Pjesa e parë e ditës do të vijojë me mot me diell, por gjatë pjesës së dytë parashihet të ketë kushte tjera meteorologjike, vranësira të paqëndrueshme të cilat vende-vende parashihen të sjellin reshje shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 16-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-30 gradë Celsius. Do të fryjë erë herë-herë me vrull me shpejtësi deri 11 m/s.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera