×
 • Lajme
 • Lajme

  ​Lëndohet në vendin e punës

  FrontOnline
  12 Shtator 2020

  Një person derisa ishte duke e punuar në vendin e tij të punës në Ferizaj, është rrëzuar nga një lartësi prej një metër.

  I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor, ku më pas është liruar për në shtëpi.

  Njoftimet nga KEDS, vendet që do të mbesin nesër pa rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme21 Shkurt 2024
  Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit, duke filluar nga ora 13:00, ku do të trajtohen një mori pikash. Në mesin e votimeve për...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Sot kanë hyrë në grevë 250 punëtorë teknikë dhe të sigurimit fizik të Universitetit te Prishtinës dhe të Qendrës Studentore për shkak...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Politikani opozitar serb, Nikolla Sandulloviq ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq që qëndron prapa tentim vrasjes së tij. Ai muajin e...
  Të tjera
  Lajme21 Shkurt 2024
  Politikani opozitar serb, Nikolla Sandulloviq ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq që qëndron prapa tentim vrasjes së tij. Ai muajin e...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Një grup prej katër avokatësh serbë kanë dorëzuar sot një kërkesë në Gjykatën Kushtetuese të Republikës së Kosovës duke kërkuar që Kushtetuesja...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryesindikalisti i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj tha se kjo greva e heshtur nuk shpallet, por mund të jetë aktualisht e pranishme nën heshtje....
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj në një prononcim për Front Online ka shprehur një kërkesë për ministren e Arsimit dhe kryeministrin. Ai...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Sindikata e Arsimit po këmbëngul në kërkesat e tyre. Ata tash e sa kohë, nuk po pajtohen me Ligjin e Pagave dhe...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Duke luftuar me emocionet, vetëm disa ditë pas vdekjes së dyshimtë së kritikut të Kremlinit, Aleksei Navalnyt, në një burg në Arktik,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.