×
 • Sport
 • Sport

  Zhegrova në ekipin e vitit të Ligue 1 në EA Sports

  FrontOnline
  15 Maj 2024

  Edon Zhegrova pati një sezon fantastik individual në Francë me ekipin, Lille.

  Ylli kosovar pati paraqitje mjaft të mira, duke qenë kyç për skuadrën e Paulo Fonsecas.

  Zhegrova ishte pjesë e të nominuarve për futbollistin më të mirë të sezonit nga Ligue 1, por nuk e fitoi.

  E ai u fut në ekipin e sezonit të Ligue 1 nga EA Sports.

  Bashkë me të ishin edhe tre bashkëlojtarë të tij.

  Me paraqitjet e tij, Edon Zhegrova ka zgjuar interesim nga shumë skuadra të mëdha evropiane dhe mund të ndryshojë ambient në afatin kalimtar të verës. /Gazeta Express/

  “Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja i/e 12-të i/e BBVK
  Nga Rubrika
  Sport24 Maj 2024
  Fituesi i Capocannonieres dhe i Scudettos, kapiteni i Interit, Lautaro Martinez, është shpallur lojtari më i mirë i sezonit 2023/2024 në Serie...
  Sport24 Maj 2024
  Faqja zyrtare e Ligës së Evropës ka publikuar sot (e premte) formacionin më të mirë të sezonit në këtë garë për sezonin...
  Sport24 Maj 2024
  Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka shprehur respektin e tij për historinë e Manchester United përpara finales së FA Cup, që do...
  Të tjera
  Lajme25 Maj 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar sot me zyrtarë të Qatar Development Fund ku u diskutua mbi mbështetjen e projekteve në...
  Lajme24 Maj 2024
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka qenë për vizitë në dy fshatra të Podujevës, Obrançë e Sfeçël. Ai i ka falënderuar qytetarët...
  Vip24 Maj 2024
  Prej disa kohësh është zhdukur nga rrjetet sociale duke marrë pushim nga jeta publike dhe kjo me arsye. Prive zbulon se Arta...
  Bota/Rajoni24 Maj 2024
  Një 42-vjeçare shqiptare është arrestuar për tentativë të dyfishtë vrasjeje në Pavia të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se 42-vjeçarja ka...
  Lajme24 Maj 2024
  Gjykata Themelore e Pejës ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Pejës për caktimin e masës së paraburgimit ndaj, Agron Gashit i...
  Lajme24 Maj 2024
  Mbyllja e Bankës së Kursimeve në veri, Ulutash-Kurtit: Të shmangen veprimet e njëanshme që mund të nxisin tensione Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.