×
 • Vip
 • Vip

  Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin

  FrontOnline
  17 Nëntor 2022

  Banori apo banorja e dhjetë e Big Brother VIP Kosova duket të ketë eksperienca jo edhe aq të mira në raport me njerëzit që e kanë rrethuar, por sipas këtij personi ka një zgjidhje pikante edhe për këtë pjesë.

  “Jeta të ofron edhe njerëz të këqij, jam mësuar të përballem edhe me ta, ua gjej vendin”, ka thënë ai apo ajo.

  Mos hezitoni, shprehni mendimet e juaja rreth personazhit të famshëm që mund ta ketë thënë këtë, duke komentuar në postimin e fundit në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova, e cila numëron mbi 15 mijë ndjekës.

  Transmetimi i spektaklit të Big Brother VIP Kosova do të fillojë më 5 dhjetor përmes ekraneve të Klan Kosova dhe ArtMotion.

  Petrol Company hap komunitet në Viber për klientët e saj
  Nga Rubrika
  Vip18 Prill 2024
  Pas aludimeve të shumta që kanë qarkulluar në rrjet, vëllai i aktores Egla Ceno ka vendosur të japë sqarime lidhur me statusin...
  Vip18 Prill 2024
  E ftuar në studion e “Wake Up” mëngjesin e sotëm ka qenë ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Rike Roçi. Ajo na...
  Vip18 Prill 2024
  Ish-reperi Fero ka dhënë lajmin e ëmbël. Motra e tij ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me...
  Të tjera
  Lajme18 Prill 2024
  Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka dhuruar gjak, me rastin e Ditës së Dëshmorëve të Prishtinës. Rama ka thënë se...
  Lajme18 Prill 2024
  Kryeministri Albin Kurti në fillim të mbledhjes së Qeverisë së Kosovës ka folur për arrestimin e zëvendësdrejtorit të Policisë së Kosovës, Dejan...
  Lajme18 Prill 2024
  Kryeministri Albin Kurti gjatë mbledhjes së sotme të Qeverisë tha se Serbia u hakmor kundër qytetarëve të Kosovës, duke i keqtrajtuar nëpër...
  Lajme18 Prill 2024
  Kryeministri Albin Kurti e nisi mbledhjen e sotme të Qeverisë duke thënë se Kosova arriti një sukses të jashtëzakonshëm pardje, kur mori...
  Lajme18 Prill 2024
  Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Jonathan Hargreaves, e ka mirëpritur mbështetjen që i dha Asambleja Parlamentare Kosovës për anëtarësim në...
  Lajme18 Prill 2024
  Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog sërish ka kritikuar ekzekutivin për Ligjin për Paga dhe për Zyrtarët Publikë, ku...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.