Vip

Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin

Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin
20:06 | 17 Nëntor 2022

Banori apo banorja e dhjetë e Big Brother VIP Kosova duket të ketë eksperienca jo edhe aq të mira në raport me njerëzit që e kanë rrethuar, por sipas këtij personi ka një zgjidhje pikante edhe për këtë pjesë.

“Jeta të ofron edhe njerëz të këqij, jam mësuar të përballem edhe me ta, ua gjej vendin”, ka thënë ai apo ajo.

Mos hezitoni, shprehni mendimet e juaja rreth personazhit të famshëm që mund ta ketë thënë këtë, duke komentuar në postimin e fundit në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova, e cila numëron mbi 15 mijë ndjekës.

Transmetimi i spektaklit të Big Brother VIP Kosova do të fillojë më 5 dhjetor përmes ekraneve të Klan Kosova dhe ArtMotion.

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera