Kronika

Zhduket një e mitur në Gjakovë

Zhduket një e mitur në Gjakovë
09:51 | 21 Korrik 2021

Një vajzë e mitur është zhdukur të martën në Gjakovë.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i viktimës i cili ka njoftuar se vajza e tij është larguar dje nga shtëpia e saj në Gjakovë dhe nuk është kthyer më.

Policia ka filluar kërkimet për gjetjen e të miturës, derisa rasti mbetet nën hetime.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera