[wp-story]

Lajme

Zemaj uron qytetarët për Vitin e Ri: Festoni në familje

Zemaj uron qytetarët për Vitin e Ri: Festoni në familje
17:45 | 31 Dhjetor 2020

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka uruar qytetarët me rastin e festës së Vitit të Ri.

“Të gjithë ju që bashkë me mua dhe Ministrinë e Shëndetësisë, me përkushtim u përballem me pandeminë për muaj të tërë, ju falënderoj nga zemra për bashkëpunimin”.“Sonte, në natën e ndërrimit të motmoteve, ju dëshiroj gjithë të mirat juve dhe familjeve Tuaja, njëherësh ju bëj thirrje të festoni në familje dhe të shmangni shkaqet dhe pasojat e infeksionit”, është shprehur Zemaj.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera