×
 • Vip
 • Vip

  Zbulohet se kur do të jetë premiera e “5 Herë Jo”, filmit të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

  FrontOnline
  03 Dhjetor 2023

  Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar.

  Ata kanë marrë vëmendje me historinë e tyre të dashurisë, ndonëse patën shpesh ulje e ngritje.

  Pavarësisht sfidave, ata tashmë janë më të lumtur se kurrë, gjersa kanë krijuar bashkë edhe një film.

  “5 Herë Jo” mban titullin komedia romantike, në të cilën kanë shpalosur copëza nga marrëdhënia e tyre.

  Ky projekt bëhet e ditur se do të jetë në çdo kinema nga 13 dhjetori 2023.

  “Jemi shumë të lumtur dhe falënderues për mbështetjen dhe durimin tuaj. Nga data 13 dhjetor, ju ftojmë në çdo kinema të shijojmë së bashku këtë projekt gjigant”, thuhet në promo-n e filmit.

  Bora dhe Donaldi vlen të ceket se janë protagonistët kryesorë në këtë film, përfshirë këtu edhe shumë aktorë të tjerë të njohur./Telegrafi/

  Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë
  Nga Rubrika
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka shokuar opinionin me deklaratat e saj të fundit, duke bërë akuzat e rënda për dhunë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Në një shtëpi ku tensioni dhe emocionet janë gjithmonë në pikën e lartë, Erjola Doçi, një nga pjesëmarrëset e Big Brother VIP...
  Të tjera
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi të hënën është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ndërsa sot ai ka publikuar...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Këshilltari në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Çerim Bajrami, është sulmuar fizikisht. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në...
  Lajme29 Shkurt 2024
  KFOR-i ka bërë të ditur se një person me armë zjarri (lodër) në veri të Mitrovicës sot pasdite ka filluar të sillej...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.