×
 • Vip
 • Vip

  Zbulohet i dashuri i Gresa Hotit?

  FrontOnline
  05 Dhjetor 2023

  Pas ndarjes nga Andi, modelja e famshme Gresa Hoti është në qendër të vëmendjes.

  Së fundmi ka renë në sy disa komente në profilin zyrtar të modeles.

  Aty shihet sesi i quan ‘dashuri’ një djalë.

  Ende nuk ka dalë me ndonjë fotografi për të konfirmuar lidhjen e re, apo thjeshtë një ‘miqësi e ngushtë’ mes tyre.

  Maca e zezë sjell super çmime ne Petrol Company!
  Nga Rubrika
  Vip24 Shkurt 2024
  Sonte nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3 u eliminua Albi Nako. Në nominim ishin të gjithë djemtë e shtëpisë. Ai...
  Vip24 Shkurt 2024
  Dinamikat e spektaklit të fundit sollën dhe debati ne parë mes Heidit dhe Romeos, një nga tre çiftet e shtëpisë së “Big...
  Vip24 Shkurt 2024
  Dinamikat e spektaklit të fundit sollën dhe debati ne parë mes Heidit dhe Romeos, një nga tre çiftet e shtëpisë së “Big...
  Të tjera
  Vip24 Shkurt 2024
  Dinamikat e spektaklit të fundit sollën dhe debati ne parë mes Heidit dhe Romeos, një nga tre çiftet e shtëpisë së “Big...
  Vip24 Shkurt 2024
  Artisja e njohur, Rina Balaj në bashkëpunim me rep-artistin, Marin kanë publikuar projektin më të ri muzikor. “Jena dashtë” titullohet kënga e...
  Vip24 Shkurt 2024
  Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova, dhe ndër më të komentuarit për zërin e tyre magjik, Adri dhe Ilirana kanë sjellë projektin...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, ka thënë se Ukrainës duhet t’i bëhet mbështetje e fuqishme në luftën e...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Ukraina në ditën e dyvjetorit të pushtimit nga Rusia ka nënshkruar marrëveshje të veçanta sigurie me Kanadanë dhe Italinë. Në ceremoninë e...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Javën e ardhshme ka gjasë të bëhet transferi i parë nga paketa 50 miliardëshe e Bashkimit Evropian si ndihmë për Ukrainën. Presidentja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.