×
 • Lajme
 • Lajme

  Zafiri e pranon se e ka ndërruar passwordin e Facebook-ut, thotë se “nëntoka” deshi ta denigrojë

  FrontOnline
  29 Shtator 2020

  Koordinatori nacional për siguri kibernetike, Zafir Berisha, tha se e ka ndryshuar passwordin në Facebook.

  Hakimi i llogarisë së tij u bë siç thotë ai nga një sekt i nëntokës deshi ta denigrojë atë.

  Nuk pranoi të përmend emra se kush është ky sekt.

  “S`kam çka më fsheh, le ta thejnë prapë. S`jam ndi i pasigurt asnjëhereë Problemi qendron se gjithë ajo fushatë ka pasur të bëjë me nje organzim të një grupi te njerëzve me vetëdije. Ua ka marre mendja të më denigrojnë mua dhe organet e sigurisë. Nje grumbull mbetejesh kane shperndare mbi 400 veta postimin. Sekti politik i nëntokës ka dashur të më denigrojë”, theksoi ai në Kanal 10.

  Përfito nga zbritja e madhe në NimiTV me pakon DigiPrime!
  Nga Rubrika
  Ekonomi25 Qershor 2024
  Banka Qendrore e Republikës së Kosovës sipas kalendarit të publikimeve ka publikuar statistikat për institucionet tjera financiare për muajin maj 2024, remitancat...
  Lajme25 Qershor 2024
  Deputetja e LDK’së, Rrezarta Krasniqi, ka thënë se korrupsioni masiv i qeverisë Kurti u konfirmua sot pasi prokuroria nis hetimet për faljen ilegale...
  Lajme25 Qershor 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, e ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg të Francës. Në njoftimin e lëshuar...
  Të tjera
  Sport25 Qershor 2024
  Kuqezinjtë e Kombëtares shqiptare mbërritën në Aeroportin e Rinasit pas përfundimit të rrugëtimit të tyre në Euro 2024. Sapo mbërriti në Rinas,...
  Vip25 Qershor 2024
  Çifti PM-Sarah kanë dëshirë të bëhen prindër. Po dasma e shumëpërfolur? Ende jo! DJ PM ishte i ftuar në emisionin “District”, ku...
  Sport25 Qershor 2024
  Kombëtarja e Shqipërisë e përfundoi rrugëtimin në Euro 2024, pasi arriti të arkëtojë vetëm një pikë në Grupin B. Përkundër se ishte...
  Lajme25 Qershor 2024
  Deputetja nga radhët e LDK-së, Vlora Dumoshi ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtuetuese lidhur me rastin e shkarkimit të Kimete Gashi,...
  Lajme25 Qershor 2024
  Policia e rajonit të Prishtinës me rekomandimin e prokurorit të shtetit ka iniciuar një hetim në drejtim të veprës penale “Ndërhyrje në...
  Vip25 Qershor 2024
  Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli kanë qenë një nga çiftet më të komentuar në Big Brother VIP Albania 3. Ata u përfolën...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.