×
 • Lajme
 • Lajme

  Zafir Berisha zëvendës i Agim Veliut në Ministrinë e Brendshme

  FrontOnline
  18 Qershor 2020

  Ish-deputeti i Nisma Socialdemokrate Zafir Berisha, është emëruar Zëvendësministër në Ministrinë e Punëve të Brendshme dhe Administratës.

  Këtë e ka konfirmuar vet Zafir Berisha, në një prononcim për klankosova.tv.

  ”Dje e kam marr vendimin e kryeministrit me propozim të strukturave të Nismës”, është shprehur ai.

  Si i tillë në bazë të vendimit, Zafir Berisha thotë se tani do ta përfaqësojë Nisman Socialdemokrate në detyrën e Zëvendësministrit në Ministrinë e Punëve të Brendshme.

  Ministria e Punëve të Brendshme udhëhiqet nga Agim Veliu i Lidhjes Demokratike të Kosovës

  KEDS vendos 17 trafo të reja në daljen e Ponoshecit të Gjakovës
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka konfirmuar se dy persona janë arrestuar në lidhje me vrasjen e Liridona Murselit. Nacionale ka marrë vesh nga...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të dyshuar për vrasjen e Liridona Murselit. Rastin përFront Online e ka...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Në Gjykatën Themelore të Prizrenit kanë arritur, nën përcjelljen e rreptë të policisë, katër të arrestuarit që dyshohen për pjesëmarrje në grabitjen...
  Të tjera
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë banorët e Big Brother VIP Kosova, Santiana dhe Buci kanë diskutuar për marrëdhënien e tyre në lojë. Santiana e ka pyetur...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero është shprehur i habitur me një pyetje të marrë nga publiku. Pyetja ishte se kë...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë Edona, Buci dhe Alby janë sqaruar për një çështje mes tyre. Bëhet fjalë për Edonën e cila ishte kthyer me të...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando ka shfaqur disa herë që është një djalë punëtor dhe nuk është dembel kur duhet...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë Blerando ka pyetur Edonën se a mundet të përballet me banorët e Big Brother VIP Kosova. Ndër ta ai i përmendi...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Ganiu mbrëmë kanë debatuar me njëri-tjetrin. Blerando e pyeti se a mendon ai që...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.