×
 • Vip
 • Vip

  Xhuli eliminohet nga ‘Dancing With The Stars Albania’

  FrontOnline
  02 Dhjetor 2023

  Mbrëmja e premte solli befasi të shumta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”.

  Bukuroshja e dashur nga Kosova, Juliana Nura, u detyrua të përshëndetet me garën e kërcimit pas një përballje në ‘dance off’ me aktorin e humorit nga “Portokalli”, Irgen Çela dhe partneren e tij.

  Juliana, së bashku me partnerin e saj, balerinin Dion, përbëri një prej çifteve më të spikatura dhe të talentuara të edicionit aktual të këtij spektakli të vallëzimit.

  Pavarësisht përkushtimit dhe koreografive të përpunuara shkëlqyer, Juliana dhe Dion nuk arritën të sigurojnë mbështetjen e mjaftueshme të jurisë për të vazhduar rrugëtimin e tyre.

  Ky eliminim erdhi si një zhgënjim për fansat e Julianës, të cilët prisnin të shihin atë duke rrugëtuar më gjatë në këtë spektakël.

  Juliana kishte treguar një performancë të fortë që nga fillimi i spektaklit dhe ishte konsideruar nga shumë si një nga konkurrentet me potencialin më të lartë për fitore.

  Pas Xhulit, e vetmja konkurrente nga Kosova e mbetur në këtë konkurs është këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi. /Telegrafi/

  Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria
  Nga Rubrika
  Vip25 Shkurt 2024
  Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një foto me këngëtarin dhe fituesin e BBVA2, Luiz Ejlli. Ende nuk dihet se a ka diçka...
  Vip25 Shkurt 2024
  Pas largimit ‘të papritur’ nga formati i ‘BBV3’, Olsi Bylyku ka qenë tepër i komentuar ku dhe vetë aktori u habit për...
  Vip25 Shkurt 2024
  Bukuroshja e Big Brother VIP 2, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë. Atje, ajo është me prindërit, motrën dhe vëllezërit teksa...
  Të tjera
  Lajme25 Shkurt 2024
  Kryetari i Degës i PDK-së në Skënderaj, Sami Lushtaku, ka bërë të ditur se e ka vizituar deputeten e këtij subjekti, Ganimete...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Ka vdekur infermierja e pensionuar Zyrafete Shehu. Kështu ka njoftuar Oda e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve tjerë Shëndetësor të Kosovës. Ajo kishte...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Kryesuesi i ekipit të Serbisë në dialog, Petar Petkoviq, ka bërë të ditur se do të marrë pjesë në raundin e ri...
  Vip25 Shkurt 2024
  Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale. Ajo ka befasuar ndjekësit teksa publikon një video ku...
  Vip25 Shkurt 2024
  Silvi Forte është banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, i cili u fut mbrëmjen e djeshme, së bashku...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Policia shqiptare ka arrestuar një 30-vjeçar në Kavajë, nën dyshimin se bashkë me vëllain e tij pasi e rrahën një 25-vjeçar e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.