Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Xhonatan Islami eliminohet nga Big Brother VIP Albania, por rikthehet sërish me biletë

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Banori i radhës që u largua nga Big Brother VIP Albania është Xhonatan Islami.

  Ai qëndroi pak ditë brenda shtëpisë, por që kishte thyer një nga rregullat dhe për këtë ‘Vëllai i Madh’ e dërgoi direkt në nominim.

  Pasi shkoi në studio, Xhoni e mësoi se bileta e tij ishte kthyese dhe se do të rikthehej sërish në shtëpi për të garuar për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

  Në momentin që e kuptoi, ai u shpreh tejet i lumtur dhe doli menjëherë për t’u bashkuar me konkurrentët e tjerë.

  Në spektaklin e së martës (24 janar) theksojmë se nga BBVA u largua banori Eni Tare.

  Për më shumë se një muaj, ky reality shou ka dhuruar emocione të mëdha, debate e zënka të shumta.

  Banorët po vazhdojnë të jenë shumë të komentuar për çdo lëvizje që bëjnë brenda shtëpisë së famshme. /Telegrafi/

  Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” u komentua loja e Kiarës brenda “BBVA”, ku disa prej banorëve u shprehën që ajo ka arritur deri këtu...
  Vip21 Mars 2023
  Ndonëse ka përfunduar “Big Brother VIP Kosova”, zhurma rreth shout më të madh në Kosovë, vazhdon ende. Dy protagonistët e padiskutueshëm, mbeten...
  Vip21 Mars 2023
  Nga dy çiftet e zgjedhura, publiku do përzgjedhë njërin çift më pak të pëlqyer dhe ky çift, pra dy banorë, do shkojnë...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka thënë se sonte vet kryeministri Albin Kurti, e ka pranuar vet se i ka ofruar palës...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” po komentohet një deklaratë e Oltës, që arritja e Kiarës deri këtu është fal Luizit. Një koment edhe Kristi...
  Vip21 Mars 2023
  Arbëri “prime-n” e kaluar i ka reaguar ashpër Kiarës për moskujdesin e saj ndaj Luizin. Sonte ai e ka komentuar sërish këtë....
  Vip21 Mars 2023
  Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Gjatë mbrëmjes së sotme,...
  Vip21 Mars 2023
  Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen e 41 dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga gjysma e...
  Lajme21 Mars 2023
  Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.