×
 • Lajme
 • Lajme

  VV i përgjigjet Driton Selmanajt: Në asnjë shtëpi nuk do të duhej të gjente strehë dikush që fyen të pagjeturit

  FrontOnline
  18 Dhjetor 2020

  Arlind Manxhuka, nga zyra për medie në Lëvizjen Vetëvendosje i ka reaguar sërish zëvendëskryeministrit të Kosovës, Driton Selmanajt.

  Në një postim në Facebook, Manxhuka ka thënë se në asnjë shtëpi, siç është shprehur, nuk do të duhej të gjente strehë që fyen të pagjeturit.

  “Ne asnjë shtëpi nuk do te duhej te gjente strehë dikush qe fyen te pagjeturit dhe thotë se tema e tyre është e zauruar. Asnjë shtëpi nuk do te duhej te pranonte me kaq lehtësi t’u beje konak personave te tille”, ka shkruar ai.

  Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin
  Nga Rubrika
  Lajme29 Maj 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se koalicioni me Nismën Socialdemokrate, Listën Konservatore dhe Forumin Intelektual...
  Lajme29 Maj 2024
  “Kurrë dora ime nuk qohet ta votojë një koalicion me kryeministër Albin Kurtin. Mund të votoj çfarëdo koalicioni me Bedri Hamzën kryeministër....
  Lajme29 Maj 2024
  Gjatë vizitës zyrtare në Kanada, zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, është pritur në takim nga senatori,...
  Të tjera
  Bota/Rajoni29 Maj 2024
  Pasditen e sotme flakët kanë përfshirë një pjesë të spitalit të Shkodrës. Ende nuk dihen shkaktarët e këtij zjarri, shkruan TCh, transmeton...
  Sport29 Maj 2024
  Sonte do të zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Konferencës, ku përballë njëra tjetrës do të jenë Olympiacos dhe Fiorentina. Olympiacos...
  Lajme29 Maj 2024
  Policia njofton se në vazhdën e veprimeve hetimore në lidhje me rastin e titulluar “Dinari serb” sot është realizuar kontrolli i filialës së bankës...
  Lajme29 Maj 2024
  Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal (MAPL) e ka çuar në Gjykatë kryetarin e Kryeqytetit, Përparim Rama. Arsye për këtë del të...
  Front TV29 Maj 2024
  Kryeministri Albin Kurti nuk i është përgjigjur interesimit të medieve, në lidhje me deklaratat e ashpra të presidentes Vjosa Osmani, e cila...
  Lajme29 Maj 2024
  Njësia rajonale e komunikacionit rrugor në Gjakovë ka themeluar edhe taskë forcën si pjesë të planit operativ “Droni”, me qëllim rritjen e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.