[wp-story]

Kronika

Vrasje në Novobërdë, nipi dyshohet që vrau gjyshin

Vrasje në Novobërdë, nipi dyshohet që vrau gjyshin
09:31 | 17 Janar 2021

Policia e Kosvës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se në Novobërdë ka ndodhur një vrasje.

Në raportin e policisë thuhet se fillimisht ankuesi kosovar ka raportuar se gjyshi i tij ka bërë vetëvrasje.

“Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe prokurori i shtetit, i cili bënë ri cilësimin e veprës nga vdekje e dyshimtë në vrasje të rëndë. Me vendim të prokurorit është bërë arrestimi i ankuesit tani i dyshuar mashkull kosovar dhe është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë./FrontOnline.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera