[wp-story]

Lajme

Vrasja e katërfishtë në Viti: Familjarët kanë ardhur nga Zvicra për pushime

Vrasja e katërfishtë në Viti: Familjarët kanë ardhur nga Zvicra për pushime
20:01 | 30 Dhjetor 2020

Ngjarja e rëndë ku katër persona dyshohet se janë vrarë me armë zjarri në fshatin Pozharan të Vitisë është një krim i rëndë në familje.

Një i afërm me familjen ka konfirmuar për Klan Kosovën se kryefamiljari e ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë dhe në fund edhe veten.

Sipas këtyre burimeve, dorasi është mërgimtar që punon dhe jeton në Zvicër dhe në Kosovë ka ardhur për pushime bashkë me familjen.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera