Kronika

Vodhi shtetasen e Zvicrës arrestohet nga policia gjakovari

Vodhi shtetasen e Zvicrës arrestohet nga policia gjakovari
10:43 | 04 Gusht 2022

Një person është arrestuar në Gjakovë pasi që dyshohet se ia kishte vjedhur çantën një shtetase zvicerane.

“Rr.Tirana,Gjakovë 03.08.2022-15:40.Është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ia kishte vjedhur një çantë ankueses femër shtetase e Zvicrës. Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

 

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera